YENİ ONLINE

PROFESYONEL 

KOÇLUK

EĞİTİMİ

Bu eğitimde katılımcılar, koçluğun tanımını, koçluğun mentorlük terapistlik vb. mesleklerden ayırım noktalarını, koçluğa giriş metodlarını, koçluk görüşmesine nasıl hazırlık yapılacağını, görüşme sürecinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini, görüşme esnasında danışanın nasıl analiz edileceğini, görüşmede hangi tekniklerin, nasıl kullanacağını, 22 farklı koçluk metodu uygulama tekniğini ve görüşme sonrası yapılacakları öğreneceklerdir. Koçlukta iletişim modellerini öğrenecekler, ayrıca koçluğun meslek olarak kullanılması satış pazarlama ve ticari alanları konusunda bilgi paylaşımında bulunulacaktır.

Virüs salgını sonrası ofis ortamında yapılacak uygulamalı eğitimlerin tamamına sınırsız katılma hakkına sahip olacaktır.

Görüşme yaptığı danışanlarla yaşadıkları durumlar konusunda sınırsız süre eğitmen süpervizyon desteği alma ve danışma hakkına sahip olacaktır

Eğitmen : Uzm. Klinik Psikolog Erkan ÇİFTE

Eğitim Süresi : Günde 3 saat, Toplam 5 Gün

Eğitimin İçeriğini Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız

0EĞİTİM DETAYLARI

INTERNATIONAL COACHING ACADEMY’ de KOÇLUK EĞİTİMİ İÇERİĞİ NEDİR ve NE ÖĞRENİLİR?
• Psikolojik koçluk eğitimlerine katılımcıların kendi dünyasını tanımasıyla başlanır. Katılımcılar kendi bilinmeyen özelliklerini çeşitli test ve uygulamalarla öğrenerek şaşırırlar.
• Müşteri etkileme becerilerini öğrenme ile devam eder. (İletişim)
• Daha sonra teknikler aşamasına geçilir ve 22 koçluk tekniği ve NLP yöntemleri uygulamalı öğrenilir (Teknik)
• Müşteri ile yapılan görüşmelerin nasıl sonuçlanacağı öğretilir. (Sonuç)
• Nasıl müşteri kazanılacağı ve nasıl kişisel marka olunacağı bilgileri aktarılır. (Pazarlama)

EĞİTİM SÜRESİ ve ÜCRETİ NE KADARDIR?

ÖNEMLİ NOT: Salgın tedbirleri kapsamında uygulamalı eğitimlerimiz geçici olarak CANLI ANLATIM ve VİDEO KONFERANS şeklinde başlayacaktır.
Canlı Anlatım Video Konferans Eğitimlerinin Diğer Uzaktan Eğitim ve Online Eğitimlerden Farkı Nedir?
Profesyonel Koçluk Eğitimimiz diğer online eğitim sitelerinde olduğu gibi daha önceden çekilmiş standart videolar kaydı üzerinden değil, tüm katılımcıların video konferans sistemi ile canlı olarak izleyip katılım gösterebildiği,  eğitmen ile aynı anda uygulamalar yapabildiği, dilediği zaman ve anında eğitmene sorularını ileterek eğitime katılım gösterdiği, grubun kendi arasında konuşarak, görerek ve yazışarak aktif iletişimde olduğu bir formatta aktarılmaktadır.
Canlı Video Konferans Sistemine size göndereceğimiz bir link aracılığı ile dilediğiniz yerden, dilediğiniz cihazla (cep telefonu, tablet, bilgisayar vb) herhangi bir sorun yaşamadan ve karmaşık bir süreç izlemeden basitçe katılabilirsiniz. Her türlü teknik destek ekibimizce tarafınıza anında sağlanır. Whatsapp veya mail üzerinden tarafınıza gönderilecek linki tıklamanız yeterli olacaktır.
PRONLINE eğitim paketi satın almanız halinde virüs tedbirleri azalıp hayat akışımız normale döndüğünde tüm derslere ücretsiz olarak tekrar katılma hakkına sahip olursunuz.Diğer online paket seçimlerinizde maalesef bu hakkınız bulunmamaktadır.
Profesyonel Koçluk Sertifikalarınız uluslararası geçerli Türkçe ve İngilizce hazırlanarak kurs bitiminde dilediğiniz yöntemle tarafınıza teslim edilmektedir.
Fiyatları çok ucuz online ve uzaktan eğitim adı altında sadece sertifika satışı için tasarlanmış tuzaklara dikkat edin.  Ucuz gibi görünen bu tarz eğitimler sadece sertifika satma amaçlı olup uygulama, kalıcı öğrenme ve aktif danışan görebilme süreçlerini içermez.
Bu tür hazır videolara ve slaytlara udemy, youtube ve www.kariyerussu.com vb. çeşitli platformlar üzerinden zaten ücretsiz olarak ulaşılabilmektedir. Hazır videoları izlemek ve slaytları okumak için bütçe ayırmanız anlamlı olmayabilir. 
Virüs tedbirleri sonrası Eğitimlerimiz, Her hafta Cumartesi veya Pazar günleri, Saat : 12:30 – 15:30 arasında International Coaching Academy Eğitim Salonlarında uygulamalı olarak gerçekleşecektir. (PRONLINE Paket) Profesyonel Koçluk Eğitimi ücreti bu aya özel 2.000 TL yerine sadece 1.600 TL. dir.  (Diğer Online eğitim paketleri için web sitemizde yazan eğitim fiyatları geçerlidir.) Tüm eğitim paketlerinde kaçırdığınız dersleri bir sonraki grup ile ücretsiz telafi etme hakkınız bulunmaktadır. Eğitimle ilgili tüm detayları öğrenmek için ayrıca bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel NLP ve Yaşam Koçluğu Sertifika Programı Detay İçeriği

• Türkiye’de sadece International Coaching Academy Eğitim Merkezimizde “Psikolog” lardan NLP ve Koçluk Eğitimi alabilirsiniz.
• NLP yöntemleri ile geliştirdiğimiz tekniklerle eğitimlerimiz hızlandırılmakta, tüm katılımcılarımız 2. Haftadan itibaren görüşme tekniklerini uygulayarak müşteri ile etkili konuşabilecek seviyeye gelmektedir.