ÖNEMLİ NOT: Salgın tedbirleri kapsamında uygulamalı eğitimlerimiz geçici olarak CANLI ANLATIM ve VİDEO KONFERANS şeklinde başlayacaktır.

Canlı Anlatım Video Konferans Eğitimlerinin Diğer Uzaktan Eğitim ve Online Eğitimlerden Farkı Nedir?

Profesyonel Koçluk Eğitimimiz diğer online eğitim sitelerinde olduğu gibi daha önceden çekilmiş standart videolar kaydı üzerinden değil, tüm katılımcıların video konferans sistemi ile canlı olarak izleyip katılım gösterebildiği,  eğitmen ile aynı anda uygulamalar yapabildiği, dilediği zaman ve anında eğitmene sorularını ileterek eğitime katılım gösterdiği, grubun kendi arasında konuşarak, görerek ve yazışarak aktif iletişimde olduğu bir formatta aktarılmaktadır.

Canlı Video Konferans Sistemine size göndereceğimiz bir link aracılığı ile dilediğiniz yerden, dilediğiniz cihazla (cep telefonu, tablet, bilgisayar vb) herhangi bir sorun yaşamadan ve karmaşık bir süreç izlemeden basitçe katılabilirsiniz. Her türlü teknik destek ekibimizce tarafınıza anında sağlanır. Whatsapp veya mail üzerinden tarafınıza gönderilecek linki tıklamanız yeterli olacaktır.

İK ÜSSÜ’nde katıldığınız tüm eğitim ve kurslara, virüs tedbirleri azalıp hayat akışımız normale döndüğünde ücretsiz olarak tekrar katılma hakkına sahip olacaksınız.

Profesyonel Koçluk Sertifikalarınız uluslararası geçerli Türkçe ve İngilizce hazırlanarak kurs bitiminde dilediğiniz yöntemle tarafınıza teslim edilmektedir.

Fiyatları çok ucuz online ve uzaktan eğitim adı altında sadece sertifika satışı için tasarlanmış tuzaklara dikkat edin.  Ucuz gibi görünen bu tarz eğitimler sadece sertifika satma amaçlı olup uygulama, kalıcı öğrenme ve aktif danışan görebilme süreçlerini içermez.

Bu tür hazır videolara ve slaytlara udemy, youtube ve www.kariyerussu.com vb. çeşitli platformlar üzerinden zaten ücretsiz olarak ulaşılabilmektedir. Hazır videoları izlemek ve slaytları okumak için bütçe ayırmanız anlamlı olmayabilir. 

ICA I International Coaching Academy

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?